zapojte se!

Zapojte se!
Jak můžete pomoci?
 

Nová témata, články, změny

Chybí Vám v časopise něco? Přebývá? Zapomínáme na nějaká témata? Nenechávejte si to pro sebe! Napište nám, zpětnou vazbu potřebujeme.

Posílejte své příspěvky a reakce

Posílejte články a zprávy. Zařadíme je do novinek na webové stránky nebo do časopisu. Všechny příspěvky v časopise (i stálých redaktorů a redaktorek) procházejí redakčním připomínkováním a jsou redakčně zpracovávány. Nemějte strach, že na to nemáte – kdo, když ne vy..

Posílejte nám také informace o akcích a aktivitách, na které můžeme v  A-kontra upozorňovat.
 
Distribuce

Provozujete alternativní distribuci? Prodáváte na koncertech? Máte síť známých nebo víte o knihkupectví (či jiném obchodě) ve vašem okolí, kde by se mohla prodávat A-kontra? Dejte nám vědět a můžete se stát naším distributorem/ distributorkou.

 
Propagace

Provozujete webové stránky, vydáváte zin, časopis nebo cokoli, kde byste mohli propagovat časopis A-kontra? Napište nám a budeme Vám posílat informace o nových číslech. A nebo jinak: recenzujte nás!

Organizujete přednášky či besedy? Naši redaktoři a redaktorky mají bohaté zkušenosti s akcemi podobného typu, takže můžeme nabídnout naši účast či pomoc.

 
Korektury

Umíte dobře češtinu? Ozvěte se nám, každá ruka dobře ovládající pravopis a stylistiku je potřeba. Máme zájem také o korektury slovenských textů.

 
Finanční podpora

Pořádáte koncerty? Rozhodnete-li se uspořádat pro A-kontra benefiční koncert, budeme Vám rádi. Další možností je poslat finanční příspěvek na adresu redakce nebo si časopis předplatit.

Benefiční CD pro A-kontra

zprávy alternativních aktivit

nevyvážené zpravodajství – neobjektivní komentáře – zaujatá publicistika

1.   Red Union: Save The Last dance for me    

2.   Flogging Molly: Every Dog has its Day

3.   Argies: América Canibal
4.   Red Union: Gates of The West

5.   Flogging Molly: Seven deadly Sins

6.   ZSK: Was uns noch übrig bleibt
7.   Argies: Nikaragua Sandinista

8.   The Movement: Ta Little rain

9.   Argies: Senales Difusas
10. Uppercuts: Stop Now
11. The Movement: No Jobs
12. Sweeper: Best you Can
13. ZSK: Riot Radio
14. Sweeper: Pesimista

Cena benefičního CD: 120,- Kč.

Objednávejte na:
 
ČAS
p.o. box 223
111 21 Praha 1
 

Pro A-kontra připravili Palash Syndicate: palash.caps@gmail.com.

Činnost redakce A-kontra je založena na dobrovolné a neplacené práci. Každý z redakce se na časopisu podílí ve svém volném čase. A nejen proto že času je málo, uvítáme vaši pomoc a zapojení.

Pokud se chcete zapojit – i jinak, nápadům se meze nekladou, ozvěte se na redakce(zavinac)a-kontra.net či P.O. Box 223, 111 21 Praha 1.